0
Your Cart
No products in the cart.
lions mx 1

Transfer hizmetine mi ihtiyacınız var? MSL Global Turizm Seyahat Acentesi otobüs kiralama ve minibüs kiralama hizmetleri ile tüm seyahatlerinizde güvenli araçlar sunar.

Otobüs veya minibüs filomuzu günlük, haftalık, veya aylık kiralayabilirsiniz. D2 yetki belgesine sahip araçlarımız ile havalimanı transferleri, düğün, nişan ve toplantı transferleri, tur ve geziler gibi tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm üretiriz. 

Bünyemizde 8 farklı araç çeşidi bulunur. Aşağıdaki bölümden size uygun otobüs veya minibüsü seçerek kolayca kiralayabilirsiniz.

kiralik luks minibus

8+1 Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

16 kisilik kiralik minibus.jpg

16+1 Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

19 kisilik kiralik minibus.jpg

19+1 Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz..

27 kisilik kiralik minibus.jpg

27+1 Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir...

31 kisilik kiralik minibus.jpg

31+1 Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz...

46 kisilik otobus

46+1 Otobüs Kiralama

Buskirala.com ekibinin kalabalık gruplar için kiraya sunduğu en konforlu toplu taşıma araçlarıdır. Çift şoförlü olarak kiraya verilir.

50 kisilik otobus kiralama

50+1 Otobüs Kiralama

2+2 koltuk düzenine sahip 50 kişilik otobüslerimizi şoförlü olarak kiralayabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile 12 taksitle...

54 kisilik otobus kiralama.jpg

54+1 Otobüs Kiralama

Ülkemizin ekstra uzun otobüsleri arasında yer alır. Uluslararası seyahatleriniz için ideal seçimdir. Şoförlü olarak kiraya verilir...